SEA TO SUMMIT TRAVERSE TVIII Long Slaapzak
De SEA TO SUMMIT TRAVERSE TVIII Slaapzak is echt een hele fijne allrounder. Dankzij de comfort temperatuur tot -4 graden is hij echt heerlijk warm. Hierdoor is hij ook geschikt voor de koudere dagen in het najaar. Toch kun je hem dankzij het Free-Flow triple-zip systeem op verschillende manieren deels of helemaal openen zodat hij ook bij warmere dagen heerlijk slaapt. Deze extra lange versie is geschikt voor personen tot 1.98 meter.
Voering
De Thermollite voering bestaat uit deels uit microvezels en holle vezels. Deze zorgen voor een maximale isolatie bij een laag gewicht. Ook laat dit materiaal zich goed samenpersen waardoor de pakmaat lekker compact blijft. Het Wave Loft systeem zorgt voor goede demping en ligt heerlijk comfortabel.
Voor wie?
Deze slaapzak is er voor de outdoorliefhebber die een hoog slaapcomfort wenst. En daarnaast ook tijdens de wat koudere dagen lekker warm wenst te slapen. Met het gewicht van 1670 gram is dit nog steeds een slaapzak die goed te vervoeren is.
Ideaal voor op de wintersport, vakantie, om lekker buiten in te slapen en voor op de boot, camping of in de camper!
Recommended User Height | up to 198 CM | |
Packed dimensions | ø23 x 50 CM | |
Volume Compressed | 12.1 L | |
Compression sack volume (compressed) | L | 20 to 6.5 L |
Weight | 1670 G | |
Internal Chest Circumference | 164.5 CM | |
129 CM |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.